Zima k nám

už prišla,

zahrejte sa

kotlami od nás.


viac 

 

 

KOTLE ZNAČKY

ATMOS

v ponuke

viac


 

Ohřívače s technologií ANTICALC

 

Ohřívač vody Q-termo TREND jsou vybaveny

technologií ANTI CALC, která zabraňuje usazování

vodního kamene a tím prodlužuje životnost ohřívače.


viac

 

Proč si koupit výrobky Q-termo?

Společnost Q-termo, s.r.o. působí v oblasti prodeje topné a tepelné techniky od roku 2003. Abychom mohli nabízet našim zákazníkům co nejvyšší kvalitu, spojila se naše společnost s tradičními výrobci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v dané oblasti a patří mezi přední evropské výrobce.

KVALITA

Všechny naše produkty jsou vyrobeny v souladu se standardem ISO 9001 a splňují ty nejpřísnější evropské normy. Velký důraz je kladen zejména na kvalitu použitých materiálů a vícenásobnou kontrolu ve všech fázích výroby. Naše produkty splňují požadavky nejnovějších světových trendů, o čemž svědčí technologie použité v naší nejnovější řadě zásobníkových ohřívačů vody Q-termo TREND:

Suchá technologie ohřevu

Známá také pod označením ANTICALC zamezuje usazování vodního kamene na topných tělesech a tak podstatně prodlužuje životnost a správná funkčnost přístroje.

Energetická úspornost

Nové inteligentní řídící prvky a konstrukce ohřívačů s garancí minimálních tepelných ztrát mají za cíl dosáhnout maximální finanční úsporu a ochranou životního prostředí. Nová řada ohřívačů vody využívající alternativní zdroje energie, přičemž dokáží snížit provozní náklady až o 70%.

Dlouhá životnost

Zdvojená kapacita anodové ochrany a vysoce odolný zirkonový smalt chrání ohřívače během provozu, v závislosti na různých charakteristikách vody. Tato vlastnost garantuje efektivní ochranu zvláště v případech agresivní měkké vody a značně prodlužuje životnost ohřívače vody.